Společnost Tekro, spol. s r.o. se představuje

Datum: 29.06.2020 11:13:41 | Autor: Dana Gabrovská | Rubrika: Články

Společnost Tekro je od svého založení v roce 1991 až do současnosti česká firma.
Naší prioritou je vytvoření podmínek pro kvalitní život zvířat a veškeré úsilí soustředíme na zajištění jejich zdraví a vynikající kondice. Zakládáme si na inovativní výživě, komplexním poradenství a dlouhodobé spolupráci, jejíž výsledkem je celkový welfare chovů a benefit pro zákazníka v podobě zdraví a produkce zvířat. Využíváme přitom zkušeností a poznatků z dlouholeté praxe a úzké spolupráce s našimi vlastními chovy, zahraničními partnery a vysokými školami.
Jednou z našich hlavních oblastí působnosti je výživa zvířat. Jsme předním výrobcem a dodavatelem krmných aditiv, specializovaných krmiv a speciálních krmných přípravků určených pro výrobce krmných směsí a chovatele hospodářských zvířat. Vyrábíme také kompletní krmiva pro psy a kočky. V naší nabídce najdete i krmiva pro spárkatou zvěř a bažanty. Svým zákazníkům poskytujeme prvotřídní servis v podobě komplexního poradenství v chovu a výživě hospodářských zvířat a zprostředkováváme analytický servis prostřednictvím podnikové laboratoře, kde jsme schopni provádět analýzy nejen širokého spektra nutričních parametrů krmiv, ale i identifikaci a stanovení antibiotik a antiparazitik.

Výroba krmiv pro hospodářská zvířata naplňuje požadavky ISO 22000, GMP+ a standardu bez GMO. Část krmiv je certifikována jako vhodná pro použití v ekologickém zemědělství.

Kontaktní informace

 Potravinářská komora ČR
 Počernická 96/272, Praha 10 - Malešice

 Dana Gabrovská
 296 411 192, 737 287 004
 gabrovska@foodnet.cz

 František Sládek
 724 350 249
 sladek@foodnet.cz

 www.foodnet.cz

Nejnovější produkty

Prvorepublikový bok
Špekáčky se sýrem vázané cca 1,2 kg
Špekáčky pikant – vázané cca 1,2 kg
Špekáčky extra – vázané cca 1,2 kg
Váhalova paštika 300 g
Váhalova paštika 1 kg
Lipánek tvarohový  vanilka 130 g
Lipánek tvarohový  kakao 130 g
Lipánek tvarohový 130 g