Představujeme společnost Josef Bedřich, spol. s r.o.

Datum: 09.10.2019 07:25:58 | Autor: Dana Gabrovská | Rubrika: Články

Společnost Josef Bedřich, spol. s r.o. byla založena v únoru r. 1992. Organizačně je rozdělena do tří provozoven.
Řemeslná pekárna dodává na trh kvalitní pečivo, vyráběné tradiční technologií podle tradičních receptů. V tvarohovém koláči je tvaroh, v makovém mák a v jablkovém jsou jablka – žádné připravené náplně. A housky nebo chléb obsahují to, co obsahovat mají, u nás na výrobcích nešetříme.
Řeznictví s vlastní masnou výrobou má vynikající pověst díky nabídce kvalitního výsekového masa a kvalitních masných výrobků, které také děláme podle tradičních výrobních postupů. Rozhodně u nás nenajdete náhražky typu kůžové emulze nebo separátu. Tlačenka nebo klobásy z naší výrobky, to je prostě v Dobříši pojem!
Prodejna potravin nabízí nejširší sortiment zboží ve městě. Vedle čerstvého zboží, kde realizujeme i část vlastních výrobků, nabízí ucelený sortiment potravinářského zboží s důrazem na moderní výživu, ovoce a zeleninu, drogerii pro domácnost, PET FOOD a další zboží takže si u nás každý vybere. V letním období nabízíme vyhlášenou zmrzlinu.
Přátelský přístup.
V souladu s touto filozofií je celý areál koncipován ve venkovském stylu s využitím dřevěných prvků, členěných oken, členění a barevnosti fasád či dlažby z hrubého kamene. Areál je ozdoben zelení a spoustou květin v oknech.
Snaze o vytvoření osobního a přátelského vztahu k zákazníkům a poskytování veškerých služeb v nejvyšší kvalitě je také podřízeno jednání všech členů třicetičlenného kolektivu pracovníků společnosti.
Ke zpříjemnění nákupu v našem středisku slouží parkoviště ve dvoře, klimatizace prodejen, dárková služba, je tu možnost osvěžit se šálkem teplého nápoje z automatu.
V průběhu roku pořádáme několik už tradičních akcí pro zákazníky – vepřové hody, Den dětí, Svatojakubská pouť (sv. Jakub je patronem řezníků), Slavnost burčáku s cimbálovou muzikou a charitativní předvánoční bazárek.
Udržet si své postavení na trhu a oblibu u zákazníků je naším jediným cílem a v současné době to není cíl snadný. Posouzení úspěšnosti ale našeho snažení necháváme ale na našich zákaznících.