Představujeme společnost Skaličan

Datum: 27.05.2019 07:59:54 | Autor: Dana Gabrovská | Rubrika: Články

Masokombinát Skaličan je zpracovatelem a výrobcem masa a masných výrobků.
Firma produkuje široký sortiment čerstvých upravených výsekových mas s převahou vepřového a hovězího masa. Nabízí přes 150 druhů masných výrobků, jako jsou speciality, trvanlivé salámy, klobásky a mnoho dalších uzenářských výrobků dle tradičních receptur.
Skaličan a.s. zpracovává jatečná zvířata v rámci holdingu Rabbit a.s., Trhový Štěpánov zastoupená hlavními partnery pouze z České republiky: Mydlářka a.s. Benešov u Prahy, Vema a.s. Chrudim, Drupork a.s. Svitavy.
Společnost SKALIČAN a.s. je držitelem certifikace systému analýzy nebezpečí a stanovení kontrolních bodů HACCP, norem ISO 22000 pro oblast výroba a distribuce masných výrobků – tepelně opracovaných, trvanlivých tepelně opracovaných, trvanlivých fermentovaných a IFS pro oblast jateční výroba, bourárna a balení masa.

Naše výrobky jsou oceněny Českou Chuťovkou, Dětskou Chuťovkou, Regionální potravinou a Top Delikatesou. S našimi chutnými a kvalitními výrobky se můžete seznámit i na našich prodejnách v České Skalici u sídla firmy, Dolanech u Jaroměře, Vimperku a nebo na prodejnách RABBIT Trhový Štěpánov, a.s.